img-01

Hakkımızda

Danışmanlık Departmanı

Özderin Avukatlık Bürosu, sulhun mahkeme kararlarından daha önemli olduğu inancıyla hizmetlerini ifa ederken, hukuki süreçlerin takibinde başarı kriteri olarak davanın açılmasını, lehe sonuçlanmasını değil, hiç açılmamasını sağlayacak şekilde ihtilaf doğurmaksızın süreçlerin hassasiyetle takip edilerek ilerlenmesi gerekliliğine önem vermektedir.

Sözleşme süreçlerine ve danışmanlık hizmetine verilen önem nedeniyle ayrı bir departmanda deneyimli avukatları aracılığıyla çözüm odaklı verimli yaklaşımlar ortaya koyarak öncelikle sözleşmelerin düzenlenmesi, müzakere süreçlerine ve toplantılara katılım ve benzeri hizmetler de verilmektedir.

Özellikle danışmanlık hizmeti son yıllarda yoğun olarak İş Hukuku alanına yönelik olup, daha çok işveren vekilliği yapılması nedeniyle müvekkil firmaların ihtiyaçları ve taleplerine uygun periyodlarda İK departmanları ile düzenli toplantılar da gerçekleştirilmekte, sadece dava süreçleri değil iş hayatında çıkan gündelik sorunların çözümü konusunda da sürekli etkili destek verilmektedir.

Departmanımızda aynı zamanda şirketlerin kişisel verilerin korunması mevzuatına uyumluluğunun sağlanması ve takibi gerçekleştirilmektedir.