img-01

Hakkımızda

Biz Kimiz

1995 yılında M. Mesut ÖZDERİN tarafından Antalya Güzelhan’da küçük bir büroda temelleri atılan, ÖZDERİN AVUKATLIK BÜROSU, bugün toplam sayısı 27 kişiyi bulan çalışma arkadaşlarıyla, 900 metrekare alana sahip Özderin için avukatlık bürosu olarak planlanmış, inşa edilmiş müstakil, modern bir binada Kurumsal Yönetim, Ticaret Hukuku, Şirketler Hukuku,Sözleşmeler Hukuku, İdare Hukuku, Borçlar Hukuku, Tüketici Hukuku, Sağlık Hukuku, İş Hukuku, İcra İflas Hukuku, Basın Hukuku, Gayrimenkul Hukuku, Fikri ve Sınai Haklar, Bilişim Hukuku, Tarım Hukuku, Kira Hukuku, Kişisel Verilerin Korunması Mevzuatı başta olmak üzere pek çok alanda çeşitli yerli, yabancı şirketlere, yatırımcılara, girişimcilere, başta Tazminat Hukuku, Aile Hukuku, Miras Hukuku, Ceza Hukuku gibi alanlarda da bireysel yerli-yabancı müvekkillere hizmet vermektedir.

Organizasyonumuz müvekkillerimizin ihtiyaçlarına uygun özel hizmetler sunabilmek için departmanlar düzeyinde kurulmuştur. Tüm departmanlar takip edilen işlerin, niteliğine ve ihtiyaçlara göre şekillendirilmektedir.

İhtiyaca göre, dava/icra dosyası bazında ve aylık olarak düzenli raporlama sistemi vardır.

Ayrıca sürekli hizmet vermiş olduğumuz müvekkillerimize veya ihtiyaç halinde talebe göre insan kaynakları uygulamalarının, muhasebe ve pazarlama departmanlarında yapılan işlerin hukuki açıdan kontrolü ile kişisel verilerin korunması mevzuatına uyumluluğun sağlanması ve takibi hizmetleri verilmektedir.

Yaşadığımız iş dünyasının gereği olarak düzenli danışmanlık hizmeti aldığımız öğretim üyeleri ve takip edilen işlere göre farklı meslek alanlarında uzman danışmanlarımız vardır.

Ekibimizde Av. M. Mesut ÖZDERİN, Av. Semih TÜFEK ve Av. Senem Nimet ÇETİN genel anlamda arabulucu, İş ve Sosyal Güvenlik Hukukunda, Ticaret Hukukunda ve Tüketici Hukukunda uzman arabulucudurlar.